راهی متفاوت برای پیشرفت باشگاه شما

هم ورزشی فرصت پیشرفت را از طریق بهتر دیده شدن و روش های جدید جذب مشتری فراهم میکند. همچنین با عضویت در خانواده ی باشگاه های هم ورزشی می توانید میزبان مدیران و کارمندان سازمان های طرف قرارداد با آن باشید.

مشاوره رایگان

مزایای ما برای مجموعه های ورزشی در یک نگاه


بهتر دیده شدن

برای هر باشگاه صفحه معرفی ایجاد میشود که توضیحات، سانس ها، دوره ها و امکانات مجموعه ی ورزشی شما به صورت اختصاصی معرفی میشود.

جذب مشتریان جدید

هم ورزشی از روش های مختلف مثل تبلیغات و جذب مخاطبان سازمانی به شما کمک میکنه که ورزشکاران جدیدی رو به باشگاه خودتون دعوت کنید.

قیمت گذاری شناور

به کمک قیمت گذاری شناور میتونید زمان های کم رونق مجموعه ورزشی خودتان را به بهترین زمان برای جذب مشتریان جدید تبدیل کنید.

پیشتیبانی تخصصی

تیم تحلیل داده هم ورزشی با بررسی مشتریانی که از مجموعه ورزشی شما استفاده میکنند به شما راه کارهایی ارائه میدهد تا به کسب و کار خود رونق دهید.

پیشنهاد همورزشی به شما جذب مشتریان سازمانی

هم ورزشی با بهره‌گیری از پشتوانه‌های قوی سازمانی خود از جمله هولدینگ مهد تجارت گستران عطار، توان بالایی در جهت جذب ورزش‌کاران و ارائه ی خدمات متنوع به مجموعه‌های ورزشی دارد. از شرکت‌های دارای قرارداد یا در حال مذاکره با هم ورزشی، می‌توان به  گروه حصین  (با بیش از ۱۵ شرکت بزرگ زیرمجموعه)، شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک پاسارگاد (با بیش از ۱۴ شرکت زیرمجموعه)، شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد، گروه به پرداخت ملت، گروه یاس ارغوانی و سایت شرکت‌های گروه ملت، شرکت بصیر پردازش قشم، شتاب‌دهنده دریایی بادبان، شرکت پرتو‌ انرژی ایرانیان، پارک‌ها و دیگر مجموعه‌های فناور، فضاهای کاری اشتراکی و ده‌ها شرکت کوچک و بزرگ دیگر اشاره کرد. تیم هم‌ورزشی با دارا بودن تخصص در برگزاری کمپین‌های فناور و پشتوانه قدرت‌مند فنی در پایه‌گذاری شرکت‌های دیگر دانش‌بنیان می‌تواند باعث افزایش مشتریان سازمانی و غیر سازمانی باشگاه ورزشی شما و کمک به ارائه ی خدمات بهتر و افزایش رضایت‌مندی مشتریان شما شود.

آماده همکاری هستید ؟

فرصت رو از دست ندهید، کافی است پیام دهید تا یک قرار دوستانه بگذاریم.